امتیاز کاربران ( از 0 رای )

213,000 تومان

فشارسنج عقربه ای دو شلنگه Riester-E mega 1376

Riester-E mega 1376 manometer

  • مشخصات کلیفشارسنج عقربه ای بازویی
  • نوع فشارسنجعقربه ای بازویی
  • مدلدوشیلنگه E mega 1376
  • کاربردمناسب برای مصارف خانگی و کلینیکی و بیمارستانی
  • نوع کاففنری

213,000 تومان

1 در انبار

معرفی خلاصه محصول

شرکت ریشتر یکی از شرکت های باتجربه در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی است که سابقه ی عملکرد آن به بیش از ۶۰ سال می رسد.این شرکت موفقیت خود را مدیون اعتمادی است که مشتریانش به خاطر کیفیت و ایمنی محصولاتش به آن دارنند.شرکت ریشتر به جهت دقت و نو آوری در محصولاتش تقریبا در سراسر جهان شناخته شده است. محصولات ریشتر از طرفی مطابق با نیاز روز جامعه پزشکی و از سوی دیگر بر پایه ی مطالعات انجام شده توسط مرکز پژوهش شرکت و کارشناسان معتبر آن که در ارتباط بسیار نزدیک با مراکز دانشگاهی هستند، تولید می شود.

از سری محصولات جدید شرکت ریشتر آلمان از دسته بندی فشارسنج های عقربه ای نمونه ی E mega 1376 است که از طراحی مدرن و زیبا برخوردار است و با توجه به طراحی ارگونومیک آن، عمل باد نمودن کاف  با سرعت و راندمان بهتری انجام می شود. بدنه فلزی آن از روکش کروم به رنگ مشکی بوده و بدنه محکم و ضد ضربه ( ضد خش)  ای را ایجاد می نماید.

بررسی حرفه ای ویراکس کو

شرکت ریشتر یکی از شرکت های باتجربه در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی است که سابقه ی عملکرد آن به بیش از 60 سال می رسد.این شرکت موفقیت خود را مدیون اعتمادی است که مشتریانش به خاطر کیفیت و ایمنی محصولاتش به آن دارنند.شرکت ریشتر به جهت دقت و نو آوری در محصولاتش تقریبا در سراسر جهان شناخته شده است. محصولات ریشتر از طرفی مطابق با نیاز روز جامعه پزشکی و از سوی دیگر بر پایه ی مطالعات انجام شده توسط مرکز پژوهش شرکت و کارشناسان معتبر آن که در ارتباط بسیار نزدیک با مراکز دانشگاهی هستند، تولید می شود. گارانتی محصولات ریشتر بر اساس کیفیت بالاو کسب بالاترین استانداردهای بین المللی از قبیل CE اروپا، PTB آلمان وFDA آمریکا است.این شرکت در سال 1997موفق به کسب گواهینامه ISO 9001 شد و این موضوع نقطه عطفی در تاریخ 60 ساله فعالیت ریشتر در توسعه و تولید تجهیزات تشخیصی پزشکی بود. به دلیل پایداری ریشتر در تولید محصولاتی با کیفیت بالاو توجه به این نکته ، کیفیت این شرکت با بالاترین تکنولوژی و نیاز روز دنیا توسط سومین نسل از خانواده ریشتر مطابقت پیدا کرده است.. در سال 2007، ریشتر با ادغام در هلدینگ هالما، از یک شرکت تجاری خانوادگی به یک شرکت بزرگ بین المللی تبدیل شد. این برند اکنون در 150 کشور جهان توزیع می شود.

از سری محصولات جدید شرکت ریشتر آلمان از دسته بندی فشارسنج های عقربه ای نمونه ی E mega 1376 است که از طراحی مدرن و زیبا برخوردار است و با توجه به طراحی ارگونومیک آن، عمل باد نمودن کاف  با سرعت و راندمان بهتری انجام می شود. بدنه فلزی آن از روکش کروم به رنگ مشکی بوده و بدنه محکم و ضد ضربه ( ضد خش)  ای را ایجاد می نماید.هم چنین این محصول به علت جنس متمایز استفاده شده در کاف آن از خاصیت ضد حساسیت برای افرادی که به لاتکس موجود در برخی مدل های دیگر حساسیت دارند,برخوردار است.تمام قسمت های این دستگاه کاملا قابل ضدعفونی کردن است.و کاف مورد استفاده در آن خاصیت ضدسرایت آلودگی دارد.

 

مشخصات

Riester-E mega 1376 manometer

نوع فشارسنج
عقربه ای-بازویی
شرکت سازنده
ریشتر آلمان
کاربرد
مناسب برای مصارف خانگی و کلینیکی و بیمارستانی

اقلام همراه
کیف مخصوص حمل و نگهداری زیپ دار از جنس وینیل
نوع کاف
فنری
حداکثر فشار قابل اندازه گیری
300mmHg
جنس بانداژ کاف
disinfectable
حداکثر ظرفیت دیافراگم
600mmHg
رده بندی WHO
2
سنجش ضربان قلب
2
تشخیص ناهماهنگی ضربان قلب
2
پایه
2
سخنگو
2
دریچه ی خروج هوا
1
باتری
2

مزایا

  • دارای کاف با جنسی که آلودگی را سرایت نمی دهد (disinfectable)

  • دارای کاف قابل شستشو

  • بدون لاتکس و در نتیجه ضد حساسیت

  • راندمان و سرعت عملکرد بالا

معایب

  • در مقابل فشار های سنگین و سقوط از ارتفاع ضد ضربه نیست

ارزش خرید به نسبت قیمت :
نوآوری :
کیفیت ساخت :
امکانات و قابلیت ها :
سهولت استفاده :
طراحی و ظاهر :