امتیاز کاربران ( از 0 رای )

ناموجود

بشر آزمایشگاهی

schot doran beaker

ناموجود

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

معرفی خلاصه محصول

بـِشِر (به فرانسوی:  Bécher) وسیله‌ای است که اغلب برای همزدن، مخلوط کردن و یا گرم کردن مایعات درآزمایشگاه ها به کار می‌رود. بشرها عموماً استوانه‌ای شکل با کف تخت ومدرج هستند و در اندازه‌های مختلف از یکی میلی لیتر تا چندین لیتر که با استفاده از خطهایی که بر روی آنها کشیده شده‌است درجه بندی می‌شوند,موجود هستند.

بررسی حرفه ای ویراکس کو

در آزمایشگاهها یکی از وسایل شیشه‌ای که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد بشر می‌باشد. بشر به شکل استوانه‌ای بوده و دارای شکافی در قسمت بالا که برای ریختن مایعات بکار می‌رود. بشر دارای دهانه‌ای گشاد می‌باشد که باعث استفاده آسان از آن برای منظورهای گوناگون شده است. در آزمایشهایی که نیاز به هم زدن باشد، بشر به دلیل ساختار ویژه خود، ظرف آزمایش مناسبی است زیرا ظروف آزمایشگاهی دیگر مانند ارلن یا بالون بدلیل گردن نسبتاً باریک برای این کار مناسب نیستند.این وسایل معمولادر شیمی عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

.بشرها ممکن است برای اینکه مواد داخل آنها آلوده نشوند و یا از بین نروند با یک شیشه ساعت پوشیده شوند.بشرها دارای حجم و دقت درجه بندی مشخص هستند.برای نمونه یک بشر ۲۵۰ میلی‌لیتری ممکن است به درجه‌های ۵۰، ۱۵۰، ۲۰۰ و ۲۵۰ تقسیم بندی شده باشد.این درجه بندی ممکن است در بشرهای گوناگون متفاوت باشد.

مشخصات

schot doran beaker

نام کالا
بشر آزمایشگاهی
شرکت سازنده
شات دوران schot doran
کشور سازنده
آلمان
کاربرد ها
برداشتن حجم معینی از مایعات گرم کردن محلول ها، حل کردن مواد و تهیه‌ محلول ها انتقال محلول رسوب گیری همزدن، مخلوط کردن گرم کردن مایعات ، تبخیر ،گرم کردن صاف کردن

دما
تا 600°C را برای مدت زمان کمی تحمل می کنند ولی اگر سریع سرد شوند ، strain (ترک) پیدا می کنند و بعداً می شکنند
استاندارد
USP

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بشر آزمایشگاهی”

0دیدگاه

مزایا

  • مقاومت در برابر شوک حرارتی بالا

  • مقاومت شیمیایی

  • شفافیت بالا

  • آسان تمیز میشود و قابل استفاده مجدد است

  • قابل بازیافت

کیفیت ساخت :
شفافیت :
قیمت :