امتیاز کاربران ( از 0 رای )

455,000 تومان

گوشی پزشکی دوشیلنگه ریشتر ri-rap

ri-rap riester Stethoscope

رنگ های موجود :
  • نوع تیوبدوطرفه
  • قیمتمناسب
  • کیفیت صوتیبسیار بالا
  • استحکامبالا
  • ساختار پردهساختاری سطحی خاص جهت تطبیق بهتر با پوست بیمار

455,000 تومان

1 در انبار

معرفی خلاصه محصول

شرکت ریشتر یکی از شرکت های باتجربه در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی است که سابقه ی عملکرد آن به بیش از ۶۰ سال می رسد.این شرکت موفقیت خود را مدیون اعتمادی است که مشتریانش به خاطر کیفیت و ایمنی محصولاتش به آن دارنند.شرکت ریشتر به جهت دقت و نو آوری در محصولاتش تقریبا در سراسر جهان شناخته شده است. محصولات ریشتر از طرفی مطابق با نیاز روز جامعه پزشکی و از سوی دیگر بر پایه ی مطالعات انجام شده توسط مرکز پژوهش شرکت و کارشناسان معتبر آن که در ارتباط بسیار نزدیک با مراکز دانشگاهی هستند، تولید می شود.

محصول موجود در این بخش استتوسکوپ یا گوشی پزشکی دو شیلنگه ی ریشتر است که جهت استفاده با مقاصد مختلف تشخیصی قابل استفاده است .ویژگی منحصر به فرد این محصول دارا بودن گیرنده صوتی (chestpiece) دو طرفه است.ri-rap یک استتوسکوپ انعطاف پذیر و جهانی با مجموعه کامل لوازم جانبی برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است.

بررسی حرفه ای ویراکس کو

شرکت ریشتر یکی از شرکت های باتجربه در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی است که سابقه ی عملکرد آن به بیش از 60 سال می رسد.این شرکت موفقیت خود را مدیون اعتمادی است که مشتریانش به خاطر کیفیت و ایمنی محصولاتش به آن دارنند.شرکت ریشتر به جهت دقت و نو آوری در محصولاتش تقریبا در سراسر جهان شناخته شده است. محصولات ریشتر از طرفی مطابق با نیاز روز جامعه پزشکی و از سوی دیگر بر پایه ی مطالعات انجام شده توسط مرکز پژوهش شرکت و کارشناسان معتبر آن که در ارتباط بسیار نزدیک با مراکز دانشگاهی هستند، تولید می شود. گارانتی محصولات ریشتر بر اساس کیفیت بالاو کسب بالاترین استانداردهای بین المللی از قبیل CE اروپا، PTB آلمان وFDA آمریکا است.این شرکت در سال 1997موفق به کسب گواهینامه ISO 9001 شد و این موضوع نقطه عطفی در تاریخ 60 ساله فعالیت ریشتر در توسعه و تولید تجهیزات تشخیصی پزشکی بود. به دلیل پایداری ریشتر در تولید محصولاتی با کیفیت بالاو توجه به این نکته ، کیفیت این شرکت با بالاترین تکنولوژی و نیاز روز دنیا توسط سومین نسل از خانواده ریشتر مطابقت پیدا کرده است.. در سال 2007، ریشتر با ادغام در هلدینگ هالما، از یک شرکت تجاری خانوادگی به یک شرکت بزرگ بین المللی تبدیل شد. این برند اکنون در 150 کشور جهان توزیع می شود.

این سری از گوشیهای پزشکی دو شیلنگه یکی از محبوب ترین گوشی های دو شیلنگه از کمپانی ریشتر آلمان می باشد . این گوشی معاینه با دارا بودن گیرنده صوتی دو طرفه تقویت شده با مسیرهای پخش صوتی جداگانه برای گوش چپ و راست ,موجب هدایت صوتی فوق العاده می شود. کیفیت صدای بسار بالا و مقرون به صرفه بودن آن گزینه ایی بسیار مناسب برای تمامی مقاصد تشخیصی و بهداشتی و مراکز درمانی بخصوص بیمارستان ها و کلینیک ها است.این محصول دارای غشایی با ساختار سطحیخاص و هم چنین صفحه ی دو طرفه ی پرده ی سینه ای از جنس کروم سخت به ابعاد 43mm و 32mm,برای تطبیق بهتر با پوست بیمار است.

 

مشخصات

ri-rap riester Stethoscope

نام محصول
گوشی پزشکی دوشیلنگه
مدل
ri-rap
شرکت سازنده
ریشتر آلمان

طول تیوب
40cm
ابعاد گیرنده صوتی دو طرفه
45 و32 میلی متر
روکش قسمت های فلزی
کروم
جعبه جایگزین
1

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی پزشکی دوشیلنگه ریشتر ri-rap”

0دیدگاه

مزایا

  • کیفیت صدایی بسار بالا

  • قیمت مناسب

  • دارای استحکام بالا

کیفیت ساخت :
ارزش خرید :
تکنولوژی :
سهولت استفاده :
طراحی و ظاهر :