امتیاز کاربران ( از 0 رای )

ناموجود

دریل بتون کن سه حالته ی ضربه ای ماکیتا مدل HR3200C

رنگ های موجود :
ناموجود

معرفی خلاصه محصول

دریل بتون کن سه حالته ی ضربه ای ماکیتا مدل HR3200C

ماکیتا Makita یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای ابزارآلات برقی است,که تمامی فعالان صنعت با آن آشنا هستند.شرکت ماکیتا ژاپن توسط «موسابورا ماکیتا»در سال ۱۹۱۵ تاسیس شده است و در مدت زمان کوتاهی شرکت را توسعه داده و انواع مختلف از ابزار ها را طراحی و روانه بازار کرد.

در آن زمان موسابورا موتورهای الکتریکی را تعمیر و سرویس می‌کرد. گسترش فعالیت‌های این شرکت تا سال ۱۹۳۵ در زمینه‌ی ساخت و صادرات انواع موتورهای الکتریکی و ژنراتور ادامه پیداکرد.

در سال ۱۹۴۵ و زمان جنگ جهانی دوم کارخانه‌ی شرکت ماکیتا به شهر «آنجو» واقع در ایالت «سیمیوشی چو» منتقل شد تا از حملات هوایی متفقین در امان باشد. سپس در سال ۱۹۵۸ ماکیتا اولین ابزار الکتریکی خود را که یک رنده‌ی برقی بود، تولید کرد. در واقع این رنده، اولین رنده‌ی الکتریکی ژاپنی هم بود.

در ۱۹۶۹ این شرکت با معرفی اولین دریل شارژی دنیا نام خود را به‌عنوان اولین سازنده‌ی این محصول در جهان ثبت کرد. یک قرن تجربه‌ی ماکیتا و تثبیت کردن نام این شرکت به‌عنوان سازنده‌ای قابل اطمینان باعث محبوبیت این برند در بین خریداران شده است.

دریل بتون کن سه حالته ی ضربه ای ماکیتا مدل HR3200C  دریلی ست پر قدرت به همراه کلاج ایمنی و کنترل استارت است.سرعت آزاد این دریل بتون کن سه حالته ی ضربه ای ماکیتا مدل HR3200C  در دو حالت ۳۱۵ و ۶۳۰ دور در دقیقه و تعداد ضربه ۱۶۵۰ تا  ۳۳۰۰ در دقیقه است.وزن این محصول ۴.۸ کیلو گرم و ظرفیت مته کاری در بتون ۳۲ میلی متر و در فولاد ۱۳ میلی متر است.توان مصرفی این دریل بتون کن سه حالته ی ضربه ای  ۸۵۰ وات و قدرت آن ۵.۵ ژول است.قطر تیغه ۳۲ میلی متر و زغال مصرفی آن ۳۵۰ است. این دریل بتون کن سه حالته ی ضربه ای ماکیتا مدل HR3200C  دارای دستگیره طراحی شده با ارگونومی می باشد که  مناسب برای کنترل و راحتی بیشتری فراهم شده است.

مزایا