پیشنهاد شگفت انگیز

امتیاز کاربران ( از 0 رای )

ناموجود

برد آردوینو Uno R3

Arduino Board Uno R3

رنگ های موجود :
ناموجود

این محصول موجود نیست

معرفی خلاصه محصول

برد آردوینو Uno R3 بهترین نوع از انواع برد های آردوینو برای شروع کار با الکترونیک و برنامه نویسی است. اگر این اولین تجربه شما در استفاده از این پلت فرم است، UNO قویترین برد است که می توانید با آن کار کنید. برد آردوینو Uno R3 بیشترین استفاده را در کل بردهای خانواده آردوینو را داراست.برد آردوینو Uno R3 یک میکروکنترلر مبتنی بر ATmega328P است.این محصول دارای ۱۴ پین دیجیتال ورودی / خروجی (از جمله ۶ پورت به عنوان خروجی PWM استفاده می شود)، ۶ ورودی آنالوگ، یک کریستال کوارتز ۱۶ مگاهرتز، یک پورت اتصال USB، یک منبع تغذیه ورودی، یک ICSP header و دکمه تنظیم مجدد است.به سادگی می توان آن را به یک کامپیوتر با کابل USB وصل کنید یا آن را با یک آداپتور AC به DC یا باتری راه اندازی کرد.

Arduino UnO را می توان از طریق اتصال USB یا با منبع تغذیه خارجی راه اندازی کرد. قدرت منبع به طور خودکار انتخاب می شود.
برای تغذیه برد آردوینو به جز USB می توان از یک آداپتور AC به DC یا باتری استفاده کرد. آداپتور با قطر۲.۱ میلی متری نیز به جک پاور،برد را راه اندازی می کند. یک باطری را هم می توان در هدر های پین Gnd و Vin در کانکتور POWER قرار داد.
برد می تواند با یک منبع تغذیه خارجی ۶ تا ۲۰ ولت کار کند. اگر ولتاژ کمتر از ۷V باشد،پین ۵V کمتر از پنج ولت خروجی می دهد و برد ممکن است ناپایدار باشد. و اگر ولتاژ بیش از ۱۲V بدهیم،ممکن است دمای رگولاتور  بالا رود و برد صدمه ببیند. محدوده ولتاژ توصیه شده بین ۷ تا ۱۲ ولت است.

میکرو Atmega328 دارای ۳۲ کیلو بایت حافظه برای ذخیره سازی کد است (که ۰.۵ کیلوبایت برای بوت لودر استفاده می شود) و همچنین دارای ۲ کیلوبایت SRAM و ۱ کیلوبایت EEPROM (که می تواند با کتابخانه EEPROM خوانده و نوشته شود)

 

بررسی حرفه ای ویراکس کو

UNO R3 بهترین نوع از انواع برد های آردوینو برای شروع کار با الکترونیک و برنامه نویسی است. اگر این اولین تجربه شما در استفاده از این پلت فرم است، UNO قویترین برد است که می توانید با آن کار کنید. UNO بیشترین استفاده را در کل بردهای خانواده آردوینو را داراست.Arduino Uno یک میکروکنترلر مبتنی بر ATmega328P است.این محصول دارای 14 پین دیجیتال ورودی / خروجی (از جمله 6 پورت به عنوان خروجی PWM استفاده می شود)، 6 ورودی آنالوگ، یک کریستال کوارتز 16 مگاهرتز، یک پورت اتصال USB، یک منبع تغذیه ورودی، یک ICSP header و دکمه تنظیم مجدد است.به سادگی می توان آن را به یک کامپیوتر با کابل USB وصل کنید یا آن را با یک آداپتور AC به DC یا باتری راه اندازی کرد.

 

 

مشخصات

Arduino Board Uno R3

نام کالا
برد آردوینو
کد کالا
شرکت سازنده
آردوینو
ابعاد
68.6*53.4 mm
ولتاژ عملیاتی
۵ ولت
ولتاژ ورودی(پیشنهادی)
۷-۱۲ ولت
ولتاژ ورودی(محدوده)
6-20 ولت
پین های دیجیتال ورودی/خروجی
14 (6 پین آن به عنوان خروجی PWM استفاده می شود)
پین های ورودی آنالوگ
6
جریان DC هر پین ورودی و خروجی
40 میلی آمپر
جریان DC جهت پین 3.3V
50 میلی آمپر
حافظه فلش
32 کیلوبایت (ATmega328) که 0.5 کیلوبایت از آن مورد استفاده BootLoader قرار می گیرد.
SRAM
2KB (ATmega328P)
EEPROM
1KB (ATmega328P)
سرعت ساعت
16 MHz
LED BUILTIN
13
وزن
25gr
کاربرد
آردوینو برد های کوچکی هستند که با استفاده از میکرو کنترلر های AVR و ARM طراحی می شوند و قابل برنامه ریزی هستند.

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “برد آردوینو Uno R3”

0دیدگاه