امتیاز کاربران ( از 0 رای )

27,000 تومان

برد آردوینو Nano CH340G

Arduino Board Nano

رنگ های موجود :

27,000 تومان

معرفی خلاصه محصول

برد آردوینو Nano CH340G شبیه بردهای آردوینو نانو می باشد با این تفاوت که در آن از چیپ CH340 استفاده شده است.برد آردوینو Nano CH340G یک برد کامپکت است که مشابه برد Uno است.این برد دارای طراحی کوچک و کامل می باشد که از آن به راحتی می توان در bread board ها استفاده نمود.میکرو کنترل استفاده شده در این برد از نوع ATmega328 می باشد. کارایی این برد تقریبا شبیه برد آردوینو Duemilanove است با این تفاوت که سوکت منبع تغذیه حذف شده و با کابل USB Mini-B کار می کند

آردوینو می تواند با دریافت ورودی از انواع سنسورها محیط را حس کند و با کنترل چراغ ها، موتورها و سایر محرک ها می تواند محیط اطراف خود را تحت تاثیر قرار دهد. میکروکنترلر در برد با استفاده از زبان برنامه نویسی Arduino و محیط توسعه Arduino برنامه ریزی شده است.

پروژه های Arduino می توانند مستقل باشند و یا می توانند با نرم افزار در حال اجرا بر روی یک کامپیوتر (مثلا Flash، Processing، MaxMSP) ارتباط برقرار کنند.

ATmega328 دارای ۳۲ کیلوبایت است (همچنین با ۲ کیلوبایت برای بوت لودر استفاده شده است. ATmega328 دارای ۲ کیلوبایت SRAM و ۱ کیلوبایت EEPROM است.

هر یک از ۱۴ پین دیجیتال در برد آردوینو Nano CH340G می تواند به عنوان یک ورودی یا خروجی مورد استفاده قرار گیرد، با استفاده از توابع ()pinMode() ، digitalWrite و ()digitalRead.این پین ها با ولتاژ ۵ ولت کار می کنند و ظرفیت جریان هر پین حداکثر ۴۰ میلی آمپر است و همچنین هر یک از پین ها دارای یک مقاومت داخلی ۲۰-۵۰ کیلو اهم جهت Pull-Up (که به طور پیش فرض غیر فعال شده)  است.

برد آردوینو Nano امکانات متعددی برای برقراری ارتباط با رایانه، آردوینو دیگر و یا میکروکنترلرهای دیگر  دارد. ATmega۳۲۸ امکان ارتباط سریالی(۵ولت) UART TTL از طریق پین های ۰(RX)، ۱(TX) را فراهم می نماید.

ATmega۳۲۸ همچنین از ارتباطات (I۲C (TWI و SPI پشتیبانی می کند.نرم افزار آردوینو شامل یک تابع کتابخانه ای به نام Wire Library جهت ساده کردن استفاده از شبکه I۲C می باشد.

مشخصات

Arduino Board Nano

نام کالا
برد آردوینو
کد کالا
شرکت سازنده
آردوینو
ابعاد
45*18 mm
ولتاژ عملیاتی
5 ولت
ولتاژ ورودی
7-12 ولت
پین های دیجیتال ورودی/خروجی
22 (۶ پین آن به عنوان خروجی PWM استفاده می شود)
پین های ورودی آنالوگ
8
جریان DC هر پین ورودی و خروجی
۴۰ میلی آمپر
حافظه فلش
۳۲ کیلوبایت که 2 کیلوبایت از آن مورد استفاده BootLoader قرار می گیرد.
SRAM
2 KB
EEPROM
1 KB
سرعت ساعت
16 MHz
وزن
7 gr
جریان مصرفی
19 mA

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “برد آردوینو Nano CH340G”

0دیدگاه